120 секунди ќе гледате во стомачните на Џеј Ло и нема да престанете да се прашувате дали оваа жена е реална

13 јули, 2020
Annotation 2020-07-13 183829

Дури ни маската не ја спречува за напорниот тренинг

Џенифер Лопез (50) напорно тренира сите овие месеци, па дури и носењето заштитна маска не ја спречува.

Стегнатата Џеј Ло, папараците ја фатија во Мајами за време на необичното возење на велосипед, не е во прашање обичен, наменет е исклучително за напорен тренинг.

Таа беше на возење со својот тренер и неколку пријатели, а покрај хеланки, ролерки и патики, носеше и шарена заштитна маска како заштита од коронавирусот.

Во некои моменти, јасно беа исцртани нејзините брутални стомачни, како и сите други делови од нејзиното тело, за кои е залудно да се зборува колку се стегнати и восхитувачки, дури и на 51-годишна возраст.

Покрај возењето во паркот, Џеј Ло, исто така, се потеше додека возеше покрај плажата, па дури и маската што ја носи (со која е значително потешко да дише за време на тренингот) не и пречеше на напорниот тренинг, а којзнае по кој пат покажа одлична кондиција.

Исто така, потсетуваме дека Џенифер тренира редовно заедно со својот свршеник Алекс Родригез (44), која секојдневно се грижи за нејзината форма. Тие вежбаат или во дворот на луксузна вила што содржи се што им е потребно за тренинг, или во сопствената салата која се наоѓа во нивната гаража.

Џеј Ло на тренинг:
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris