400.000 ЛАЈКОВИ ЗА ЕДЕН ЧАС: Малума и Џеј Ло на насловна страна

16 октомври, 2020
Untitled1

Џенифер Лопез и Малума објавија две заеднички песни „Па ти“ и „Осамен“, за кои веќе пишувавме. Познатото музичко дуо сними едиторијал за новиот број на списанието „Билборд“, а особено ги импресионираше насловната страница на која двајцата позираа.

Малума носеше бела облека, додека Џеј Ло се одлучи за потемна верзија.

Џенифер ја извади ногата и заблеска во елегантен фустан.

За само еден час, насловната страна собра повеќе од 400 000 лајкови.