50 Cent го навреди Вил Смит поради неверството на неговата сопруга, aктерот збесна – Е** се!

13 јули, 2020
50 cent

Вил Смит и неговата сопруга Јада Пинкет се во центарот на вниманието, откако беше откриено дека Јада имала афера во бракот, за која парот разговарале во една од епизодите на нејзината емисија „Red Table Talk“.

Вил објави и пораки кои биле испратени до него од раперот 50 Cent по емитувањето на епизодата. Тој го праша како се чувствува, на што актерот одговори дека е добро и ја цени загриженоста.

„Но, зошто таа ви признала сè во шоуто што секој ќе го види?“ тој продолжи да прашува 50 Cent.

„Раскинавме, таа се грижеше за себе ,а јас се грижев за себе“, одговори актерот.

„Но, потоа таа рече дека само ТАА може да даде дозвола некој да ја задоволи“, продолжи раперот со поинаков тон, очигледно шегувајќи се со целата ситуација.

„Е** се 50 Cent“,му одговори Вил.

Август Алсина, пејачот со кого сопругата на Вил, Јада имаше афера, рече дека Јада добила дозвола од сопругот.

Таа го негираше ова, тврдејќи дека Алсина не сака да испадне дека е уништувач на бракот.

За време на емисијата, Вил се шегуваше и за пружање на поддршка на својата сопруга во нејзините престапи, што ја наведе Јада да рече: „Јас воопшто не го гледам тоа како престап. Преку тоа патување, научив многу за себе и навистина успеав да се соочам со многу емоционална незрелост, емоционална несигурност – и навистина залечив големи рани.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi