Актерката од Хари Потер силувана кога имала 14 години, откри кој го сторил тоа

28 август, 2020
d1252afe-e0cc-4de2-b26c-989764584ffd

АКТРЕКАТА Џеси Кејв, која ја играше Лавандер Браун во филмовите „Хари Потер“, зборуваше за силувањето што го доживеала кога имала само 14 години. Џеси рече дека била силувана на 14-годишна возраст од нејзиниот тренер по тенис, и открила сè.

Џеси изјави дека нејзиниот силувач завршил во затвор, но трауматичниот настан целосно ги сменил нејзините тинејџерски години и раните дваесетти.

„Моето сексуално созревање беше сосем различно од твоето. Јас сè уште ги сносам последиците од тоа, а поминаа 18 години“, рече таа.

„Ова ќе звучи грозно, но мислам дека имав среќа. Не ме уништи целосно“, заклучи 33-годишната актерка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris