Актерско-музичкиот пар ужива во друштво на нивната 3 месечна ќерка

2 ноември, 2020
profimedia-0565820519


„Софи ужива во улогата на мајка. Малата Вила е вистинско богатство за целото семејство, сите се пресреќни што пристигнаа оваа година, што е многу тешко и предизвикувачко за многумина. Софи и Џо го поминуваат секој можен момент шетајќи со својата малечка “, изјави извор близок до 31-годишниот музичар Џо Џонас, кој беше фотографиран како шета во областа на Лос Анџелес минатата недела. Него го придружуваа, како што еднаш рече, неговите две најважни дами – неговата сопруга, 24-годишната актерка Софи Тарнер и нивната тримесечна ќерка. Да потсетиме, парот неочекувано се венча во мај минатата година во Лас Вегас, а еден месец подоцна организираа раскошна венчавка на југот на Франција.

Joe Jonas
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi