Амал направи сцена пред брачниот терапевт! Џорџ Клуни е се поблиску до развод од сопругата!

3 октомври, 2020
NBC's "72nd Annual Golden Globe Awards" - Red Carpet Arrivals

За брачните проблеми на Џорџ Клуни и Амал Аламудин интензивно се пишуваше во последните месеци, а со своите проблеми не полудуваа само они, туку и луѓето околу нив.

Имено, главниот проблем на нивната врска лежи во фактот дека Џорџ сака да остане и да живее во Лос Анџелес, додека Амал сака да се пресели во Велика Британија. Неодамна,се збореше дека парот се договорил за своето место на живеење и дека решиле да останат во Лос Анџелес, но да продолжат да патуваат во Лондон по потреба Во меѓувреме, тие се одлучија за големо реновирање на својата вила во Лос Анџелес, покрај што решија да изградат дури три станбени згради, а бидејќи се работи за големи работи, тие треба да траат повеќе од половина година. Ова е ноќна мора за нивните соседи кои не можат да живеат од чистата бучава што ја придружува реновирањето. Тие се револтирани затоа што од раните утрински часови се слуша неподнослива бучава на багерите, а покрај тоа, возачите на камиони, кои исто така се на работното место, често ги паркираат своите возила пред дворовите на соседите, за луѓето да не можат да излезат со своите автомобили.

Но, се чини дека дури и овој голем градежен потфат нема да го спаси нивниот брак бидејќи написите за нивниот развод сè уште пристигнуваат. Џорџ, а особено самосмисливата Амал, мудро молчат за сè, но затоа тие имаат пријатели кои лаат, кои не се срамат да им откријат на таблоидите тука и таму неколку детали поврзани со односот на славниот пар Така, таблоидот „Нова идеја“ сега тврди дека парот многу расправа за децата, тригодишните близнаци Ела и Александар, бидејќи не само што не можат да одлучат каде да живеат, што во голема мера влијае на одлуката за понатамошно образование на децата, туку и нивните начини на воспитување не се совпаѓаат. . Тие дури и побарале помош од брачен советник за да им помогне да го решат овој конфликт, но дури и тоа не покажа значителна разлика во нивната врска.

За време на една од терапиите, Амал го изгубила нервот и скокнала на нозе и почнала да му вика на Џорџ дека тој никогаш не ја слуша, по што таа излезе од собата во бес.Смешно што Џорџ и Амал толку многу се караат за тоа што е најдобро за нивните деца, а токму истите овие деца страдаат најмногу затоа што наводно е ужасна атмосферата во домот на Клуни.


Да потсетиме, Џорџ и Амал се во брак од 2014 година и иако првично беше напишано дека нивниот брак нема да трае, досега тие успешно успеаја да измазнат какво било несогласување. Сепак, однесувањето на Амалина со терапевтот наводно е „капка што ја прели“ чашата овој пат, се шпекулира во медиумите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum