Амбер Херд објавила шокантна фотографија од нејзиниот бивш сопруг Џони Деп

14 јули, 2020
nkjnkjn


Нови докази беа видени на суд. Имено, имаше скандалозна фотографија на која Џони Деп седи во несвест во приватен авион, додека сладоледот му тече на пантолоните. Актерот беше фотографиран од неговата поранешна сопруга Амбер Херд. Фотографијата е направена на летот на трасата Бостон – Лос Анџелес во мај 2014 година. Актерот тогаш, наводно, бил под дејство на алкохол и наркотични средства. Деп се бранеше и тврди дека тогаш бил уморен и дека работел 17 часа пред тоа.

Џони ги отфрли обвинувањата на неговата сопруга. Актерот додаде дека изгубил дури 650 милиони долари од својата заработка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi