Аммика Харис,мајката на детето на Крис Браун навести дека тие се повторно заедно со овие приватни фотографии!

3 јуни, 2020
kris

Оваа недела, Аммика Харис на социјалните мрежи сподели неколку приватни фотографии, меѓу кои и специјален цртеж во кој се навести дека навистина е повторно со  таткото на бебето, Крис Браун. Манекенката, која моментално е во Германија со своето бебе Аеко, објави фотографија на својот Инстаграм профил,а воедно таа исто така сподели прекрасен цртеж на пар кој се држи за рацете, а фановите веруваат дека тоа е портрет на неа и Крис.Описот на фотографијата беше: “Мило ми е што те најдов”. На другиот пост, таа напиша: “Ризикувајте и тргнете по она што го сакате!”,

Еден обожавател, кој едвај чека да го види парот заедно,прашал: „Убавице, дали ќе се преселиш во Лос Анџелес, откако ќе се смири ситуацијата?“

View this post on Instagram

Glad I’ve found you

A post shared by Ammika Harris (@ammikaaa) on

Едно лице, кое се чини дека знае за приватниот живот на Аммика, рече: „Таа не е државјанка на САД, таа беше на работна виза, но таа истече минатата година, и ќе мора да почека Аеко да има 18 години за да добие зелен картон за да живее во Лос Анџелес, па дури и ако се врати ќе може да остане само три месеци и  ќе мора да си отиде пак.

Друг обожавател изјави: „Вие  не знаете ништо за законите за имиграција. Направете некои истражувања најпрво и ако јас сум во право, таа е веќе американски државјанин или има двојно државјанство. Се сомневам дека овие информации што ви се дадени се точни, има толку шпекулации за оваа девојка и никој всушност не ја знае вистината. Најдобро да се слушнат директно од личноста, тогаш тоа се валидни информации. Како е со него кога целиот свет е во карантин?“

Еден извор неодамна зборуваше за Hollywood Life и го откри ова: „Крис и Амика дефинитивно повторно се исконтактираа за време на карантинот, бидејќи тие се во можност да се фокусираат едни на други без толку многу дистракции од надворешниот свет. Крис и Амика имаа многу работи што се случуваа кога замина во Германија, па изолацијата им овозможи да се запознаат подобро. Отсекогаш правеле FaceTiming за Крис да може да го види Аеко и да добие новости за тоа што прави неговиот син, но во исто време  тој и Амика се поврзуваат повеќе и затоа овој период беше совршен за нив “.

Ќе се смират ли Крис и Амикка?