Анабела гореше од бес, ја искина постелнината на Луна и ја фрли – нејзиното место е во ѓубре! (ВИДЕО)

11 јули, 2020
zadruga

Анабела сè уште не може да се смири поради врската на Луна со Марко, со кого не може да најде заеднички јазик.

Во спалната соба, таа беше толку бесна што постојано му се жалеше на Миљковиќ, но и на нејзината ќерка Луна, чие однесување не го оправдува и сè уште не може да го разбере.

– Вели дека не се извинив ?! За што можам да му се извинам? За навредите кон мене, за спомнување на мојата малолетна ќерка? Дали му пречи него што му се извинив на дечкото што ја задави Луна пред две години? Тој е добар , а јас сум лоша ?! Сакам да одам дома што е можно поскоро. Мене ли ќе ме плука 36-годишно копиле.. Вели дека дошол во канализација, па таму и припаѓа тој.- се пожали Анабела.

– А, ти (Луна), гледај и уживај во тоа што ми го прави тој. Тој знае сè, се преправа дека е Големиот шеф. Кој си ти, обичен смртник !? Уво ме боли да се натпреварувам со такви како тебе.- рече Анабела.

– Тој станува на моето прашање да каже што има … Јас веќе нема ништо да заборавам и да простувам. Марш бе, човечки гниди, се сакате едни со други, ќе видиме до кога. Љубов? Ужасна љубов… Распоредена по датуми и денови…

– „Зошто не прифатиш дека ме сака?“ … Еве, тој те сака, еве, нека некој те сака, само тој те сака, никој повеќе не те сака … Одвратно ми е кога размислувам за тоа со кого се занимавам – Анабела не престана да го изразува својот гнев.

– Фала му на Бога, има мајка Неда, нека таа биде подобра од мене. Јас сум згрозена од твојот живот да ги поддржувам срањата што ја понижуваат мајка ти толку многу! – Анабела се пожали и рече дека ќе и ја исече постелнината на парчиња.

– Луда мајка … Еве, луда мајка. Подобро ќе ги искинам чаршавите … Еве, луда мајка, несоодветна, кобила … Нека одат по ѓаволите, мене повеќе ме боли тоа што ме понижува со нејзините одвратни постапки. Ете така. – рече таа и се замолче.

– Местото ти е во ѓубре! – рече таа и ги фрли искинатите постелнини во ѓубре.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi