АНАСТАСИЈА е фотографирана на плажа во Црна Гора: Сите гледаа само во неа, а еве ЗОШТО! (ФОТО)

18 август, 2020
anastasija crna gora

Анастасија Ражнатовиќ неодамна со приватен авион отпатува  во Црна Гора на летен одмор, каде што пали-гаси на плажите, а никој не останува имун на жешкото тело на пејачката.

Anastasija

Папараците ја фатија Анастасија на плажа, а во преден план е секако нејзината извајана фигура во костум за капење.

Не е доволно да се каже дека скоро сите погледи на плажата на која што се појави Ражнатовиќ тој ден беа насочени кон неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris