Анџелина Џоли конечно проговори за разводот од Бред Пит: Еве како се чувствувала…

4 ноември, 2020
res_322641_1

Според таблоидот Нова идеја, Анџелина Џоли даде ретка исповед за својот живот по разводот со поранешниот сопруг Бред Пит. Актерката за магазинот „Пипл“ изјави: ‘Беше тешко време. Се борев со неколку проблеми одеднаш и не се чувствував силно. Всушност, се чувствував прилично скршено. Ми требаше време повторно да ја почувствувам силата “, и објасни дека е прилично скршена дури и пред снимањето на првото издание на„ Maleficent“ кое излезе во 2014 година, што значи дека Анџелина многу брзо жалеше за својата одлука да се омажи за Бред затоа што се венчаа токму таа година, а веќе во 2016 година таа бараше развод. Таа беше подеднакво скршена и во пресрет на снимањето на второто продолжение на гореспоменатиот филм, кој се појави во 2019 година, и сега размислува дали дури и ќе се појави во третото издание на филмот, ако тоа се случи. Таа за магазинот „Мадам Фигаро“ на тема развод изјави: ‘Тоа беше комплициран момент. Бев толку далеку од себеси што веќе не можев да се препознавам. Чувствував длабока и искрена тага и бев повредена. Се чувствував мало, скоро безначајно, иако не беше очигледно. ‘

View this post on Instagram

🆕🆕 Angelina shopping with Knox ❤️💜💙

A post shared by Jolie Pitt Kids (@joliepittkids_) on

Што се однесува до „неколкуте проблеми“ со кои Анџелина се бореше, „Дејли меил“ објасни дека разводот на Анџелина со Бред се случил за време на нејзината пауза за глума, па се чини дека разводот на Анџелина толку многу ја погодил што дури и не можела да работи.

View this post on Instagram

Happy family! 💛 Angie and kids in LA 😍

A post shared by Jolie Pitt Kids (@joliepittkids_) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi