АТРАКТИВНА ТРУДНИЦА! Софија Милошевиќ го покажа трудничкото стомаче! (ВИДЕО)

30 април, 2020
софија

Софија Милошевиќ денес своите следбеници на Инстаграм ги почасти со фотографии на кои се гледа трудничкото стомаче.

Убавата манекенка е во среќна врска со фудбалерот на Реал Мадрид, Лука Јовиќ, со кого очекува дете.

https://www.instagram.com/p/B8bu00sIxiA/?utm_source=ig_embed

Нивната врска им беше големо изненадување на многумина, особено ако се земе предвид дека сè се случи брзо. Само што објавија дека се во врска, брзо пристигнаа вести за принова.

Манекенката се уште изгледа заводливо, а трудничкото стомаче е едвај видливо, што можете да го видите во видеата што ги сподели со своите фанови.