Атрактивната пејачка во жешко издание со препорака што на сите ќе им се допадне!

21 мај, 2020
dua lipa

Пејачката со албанско потекло, Дуа Липа ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со својата нова фотографија.

Малото шарено бикини, цирконите и нејзината совршена линија сите беа забележани првi, а таа всушност реши да ги поздрави сите и да каже дека започнала да ја чита новата книга.

„Почнав да ја читам феноменалната книга ‘Мал живот‘. Не е само заштита од сонцето”. напиша таа.