Беше понижена и разочарана од неверството на сопругот, а сега јавно се бакнуваат

14 октомври, 2020
ee39823a208645478daf35d8b402a394_md

Сопругата на славниот актер Доминик Вест, 49-годишната Кетрин Фицџералд доживеа понижување од светски размери, откако беше снимен како страсно се бакнува и разменува нежности со колешката Лили Џејмс во Рим, каде заедно снимаа нов филм. Да биде работата уште полоша, 50-годишниот Доминик не носеше венчален прстен на раката, а тој дури и не се грижеше дали некој ќе го види или не во интимен момент со 31-годишната Лили. Неколку часа откако видела фотографии од Рим за прељубата на нејзиниот сопруг од медиумите, Кетрин им се доверила на своите пријатели, признавајќи дека срцето и било скршено поради сè и била шокирана, но сега се чини дека решила да ја смени приказната Имено, парот се појави заедно пред новинарите и потврди дека се уште се во брак.

Dominic West shares defiant kiss with wife after Lily James pictures |  Metro News

„Нашиот брак е силен и сè уште сме заедно“, беше напишано со обичен ракопис на парче хартија со која тие позираа заедно пред новинарите и на кои беа нивните ракописни потписи. Тоа се случило откако Доминик се вратил дома од Рим и откако им се доверила на нејзините блиски пријатели заклучувајќи дека сè е во ред со нивниот брак и дека објавените фотографии ја збуниле. Тој одби да одговори на прашањето што точно се случи во Италија, а парот возеше заедно во непознат правец откако се појави пред печатот. Претходно, тој беше снимен со намуртен израз додека го напушташе нивниот имот додека децата беа со него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum