Без шминка, без фризура. Вака изгледа Џенифер Лопез кога ќе се разбуди

2 август, 2020
j lo


Џенифер Лопез е една од јавните личности која нема проблем да објавува фотографии кога не е „се под конец“. Џеј Ло објави фотографија на своите профили на социјалните мрежи каде позира без шминка и без фризура.


Патем, Џеј Ло наполни 51 година на 24 јули, а нејзиниот свршеник Алекс Родригез на убав начин ја изненади за роденденот. По повод 51-от роденден на Џенифер Лопез, да се потсетиме на нејзините „најжешки“ изданија.