Богдана блеска во 7-от месец од бременоста! Еве што прави снаата на Цеца (ВИДЕО)

30 април, 2020
bogdana

Богдана и Веjко Ражнатовиќ наскоро ќе станат родители, а снаата на Цеца е седум месеци бремена и изгледа убаво.

Богдана, која е со својот сопруг уште од вонредната состојба е во Тител, каде поминуваат многу време надвор, е голема поддршка за нејзиниот сопруг Вељко.

Имено, Вељко објави видео на Инстаграм на кое се гледа како Богдана ужива и го снима како тренира за да остане фит.

Додека ужива во прекрасната природа, младиот боксер се поти, а неа и е сето тоа забавно.