Ботокс и естетски операции – исто како и неговата мајка, славниот глумец очајно сака да ја „избрка” староста!

28 јули, 2020
botoks

Веќе една деценија Силвестер Сталоне се обидува да се подмлади со разни естетски третмани, но многумина коментираат дека тоа баш и не му успева..

Се повеќе и почесто се слушаат коментари дека славниот актер Силвестер Сталоне (74) не престанува да поминува низ естетски корекции и разни процедури. Имено, тој започна со тоа пред повеќе од 10 години, а често може да се слушнат коментари дека тој всушност го уништил лицето со различни интервенции и ботокс, наместо да го подмлади и да го направи поубаво.

<p>Silvester Stalone već čitavu deceniju različitim estetskim tretmanima pokušava da svoje lice održi mladolikim, ali mnogi komentarišu da mu to ― baš i ne uspeva...</p>

Многумина се шегуваат дека тој ја „наследил зависноста“ од неговата мајка Џеки Сталоне, која исто така со години се обидува да го „запре“ стареењето на тој начин.

Сепак, обожавателите на овој славен актер често му велат да престане со ботоксот, затоа што нема потреба за тоа. Сталоне, патем, поголемиот дел од слободното време го поминува со ќерките Софија, Систин и Скарлет, кои се вистински убавици.

Сталоне ќерките ги доби од бракот со неговата сопруга Џенифер Флавин (51)

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi