Брајан Остин Грин е со „скршено срце“ по разделбата со Меган Фокс

10 јуни, 2020
megan-fox-WF


Според некои извештаи од инсајдерски информации, после неговото разидување со Меган Фокс, Брајан Остин Грин поминува навистина тешко време!

Како што знаат обожавателите, веќе поминаа три недели откако Остин објави дека врската со Меган завршила. Тој удар сè уште тешко го погодува. На крајот на краиштата, двајцата беа во брак една деценија! Тој претходно им порача на фановите дека додека се на пауза, тие одлично ссоработуваат во ко-родителството на своите деца. Во исто време, актерот е прилично загрижен за неизвесноста во овој момент. ‘Има непознат аспект. Ја има таа болка во мојот стомак … Јас навистина не сакам Меган и јас да се расправаме. Таа е моја најдобра пријателка веќе 15 години и не сакам да го изгубам тоа “, призна тој.

‘Брајан ја сакаше Меган и никогаш досега не сакал никој на тој начин. . Очигледно, тој ја смета Меган за љубов на својот живот и навистина сакал тие да останат во брак засекогаш. Истото не може да се каже за неа, тврди изворот, објаснувајќи дека Фокс ‘имала стапало низ вратата со години“. Сепак, нејзиниот сопруг беше навистина шокиран кога таа побара пауза. Без оглед на се , Брајан во моментов се фокусира на неговите 4 сина и исто така чека да се врати на работа веднаш штом производствената индустрија ќе продолжи после пандемијата COVID-19.