ОВАА ВЕСТ ГИ ВОЗНЕМИРИ ФАНОВИТЕ: Бракот на Бијонсе и Џеј Зи пред распаѓање?!

27 декември, 2020
Beyonce-Jay-Z (1)


Бракот на музичкиот магнат, рапер и продуцент, 51-годишниот Џеј Зи и 12-годишната музичка дива Бијонсе ги издржа бурите предизвикани од неговите љубовни авантури „од страна“, но сега, наводно, започнал да тоне, пренесува списанието Women’s Day. Тие објавија фотографии од Џеј Зи од неговиот одмор на Хаваи, на кои однесе само машки тим пријатели, а венчалниот прстен не можеше да се види на средниот прст од левата рака. Фановите на моќната музичка двојка веднаш се изненадија од ова и сметаат дека тоа е знак дека нивната врска е пред распад.


Очевидци кои сакаа да останат анонимни за магазинот потврдија дека Џеј Зи ужива во друштво на пријатели, а прстенот на неговата рака никогаш не можеше да се види. ‘Не знам каде беше паметот на Бијонсе кога го пушти синџирот на сопругот, изјави пријател на убавата пејачка која не сакаше да го открие својот идентитет. Тој рече дека Бијонсе и Џеј Зи живеат одделно веќе некое време и дека сè уште не знаат дали ќе се вратат под истиот покрив. Проблемот со нивната врска се појави од моментот кога Џеј Зи во интервју за Њујорк Тајмс призна пред три години дека ја изневерил Бијонсе со неколку жени, за што подоцна и се извинил во текстовите на песните од неговиот албум од 4:44.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris