Бракот на Елен Денеџерис полн со лаги и тајни кои ги крие од сопругата!

16 декември, 2020
profimedia-0513885117-1-

Веројатно најпознатиот лезбејски пар во светот, 62-годишната водителка и комичарка Елен Деџенерис и нејзината 47-годишна сопруга, актерката Портија Роси наводно веќе подолго време се во лош однос и се на работ на развод. Американските медиуми пишуваат за тоа од време на време, а магазинот „Нова идеја“ открива дека нивниот „брод брак“ опасно се ниша пред да потоне поради лагите и тајните што Елен ги крие од сопругата и обратно.

Ellen DeGeneres

Секако, вработените на Елен во шоуто, кои беа психички малтретирани и понижувани на снимањето, придонесоа за нивните проблеми, па затоа водителката јавно и се извини за да избегне откажување на емисијата поради падот на гледаноста што следеше по скандалот.

Стресот влијаеше на нивната врска, но уште поголем проблем меѓу двете се лагите и невистините на кои се склони. Наводно, Елен не и кажала на Портија дека неодамна купила нова куќа, што Портија ја дознала дури подоцна од другите и и замерила, откри извор близок до лезбејската двојка. Американските медиуми пред неколку дена напишаа дека Портија се иселила од нивната куќа поради тоа и дека живеат одделно, за што сè уште нема официјална потврда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi