Бред и Анџелина се смирија, но најстариот син го избегнува!

17 јули, 2020
angelina i bred

Холивудскиот актер Бред Пит прави се од себе за да се приближи до своите деца, кои ги има со својата поранешна сопруга Анџелина Џоли, со која е веќе 4 години во процес на споделување на старателството. Додека тоа му успева со своите помлади наследници, односот со неговиот најстар син Мадокс е сè уште напнат.

Уште во 2002 година, Анџелина го посвои тогашното едногодишно момче Медокс од Камбоџа, а неколку години подоцна малата Захара од Етиопија.

Откако таа започна врска со Бред, славниот актер од ги прифати своите посвоени деца, а и тој сам ги посвои. Така, денес и двајцата го носат неговото презиме, исто како и нивното трето посвоено дете, 16-годишниот Пакс.

Покрај тоа, Пит и Џоли имаат уште три биолошки деца, 14-годишната Шила и 11-годишните близнаци Вивиен и Нокс.

По бурниот развод што се случи во 2014 година, сите деца останаа да живеат со својата мајка и многу повеќе беа приврзани за неа.

Сепак, во последните две години, 56-годишниот Бред се обидува се од себе да го надомести изгубеното време и да ја обнови врската со своите наследници. Додека другите деца го прифаќаат тоа и не кријат колку им недостасува својот татко, најстариот син Мадокс одбива да стапи во контакт со Бред.

Да ве потсетиме , 18-годишниот Мадокс минатата година почна да студира во Јужна Кореја, а на аеродромот беше придружуван од неговата позната мајка Анџелина. Според извори, Мадокс и Бред не биле во контакт со години, тие не се гледаат, ниту пак разговараат по телефон.

„Нивната врска е непроменета, односно воопшто нема никаква врска“, изјави неименуван извор за „Us Weekly“. Во меѓувреме, 16-годишниот Пакс, исто така, престана да комуницира со својот татко и јасно му стави до знаење дека нивниот развод тешко му паднал, и јасно му покажа на чија страна е.

Неодамна, Бред беше виден како го напушта домот на Анџелина, а странските медиуми објавија дека завојуваните сопружници го „олабавиле“ затегнатиот однос во корист на своите деца и дека ќе продолжат да се обидуваат да одржат пристоен однос за да ги воспитуваат нивните наследници.

„Ним требаше многу долго време да стигнат до таму каде што се сега. „Тие отидоа на многу заеднички семејни терапии за да дојдат до овој момент“, изјави еден од информираните извори за списанието „People“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi