Бред Пит и Џорџ Клуни во војна: „Конфликтот ескалираше“

3 јули, 2020
гхвбнјкм

Иако 59-годишниот актер Џорџ Клуни е во брак со адвокаткатка за човекови права Амал, тој сепак е еден од најпосакуваните заводници во Холивуд, исто како и неговиот колега, 56-годишниот Бред Пит, чиј љубовен статус во моментов е една од најголемите мистерии во Холивуд. Сепак, двајцата актери сега се најдоа во клинч поради 52-годишната актерка Џулија Робертс, со кого соработуваа на снимањето на хитот „Океан 11“, пишува Нова идеја.

„И Бред и Џорџ и нивните производствени куќи сакаат да ја рестартираат индустријата и да снимаат огромни проекти и се свесни дека ќе мора да се натпреваруваат еден со друг“, откри неименуван извор, додавајќи дека токму затоа актерите се на „воена нога“. „Тензиите продолжуваат уште откако Џорџ го отстрани Бред од списокот на гости за неговата свадба и тоа е затоа што Амал не можеше да ја издржи Анџелина. Сепак, конфликтот сега ескалира и тие се свесни дека се ривали. Обајцата ја сакаат Џулија “, тврди споменатиот извор.


На Џулија не и се допаѓа целата ситуација, тврди изворот. „И покрај тоа што првично беше збунета што две холивудски sвезди се борат за неа, сега таа има доволно од сè. Постојани телефонски повици, пораки, покани за вечера. “, рече изворот. Покрај тоа, додава тој, и Амал и Анџелина некогаш се посомневале дека нивните партнери имаат чувства кон атрактивната Џулија, но тие никогаш не зборувале за тоа, затоа што не можеле да ја издржат да бидат во иста просторија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi