Бред Пит и Германката само се преправаат дека се во врска?

9 октомври, 2020
брад и герм

Целата врска е ‘лажна’?

Пред повеќе од еден месец, на денот кога тие ја прославија годишнината од бракот во замок на југот на Франција што го купија заедно, 56-годишниот актер Бред Пит ја прободе во срце својата поранешна сопруга Анџелина Џоли, носејќи му го својот романтичен празник во замокот. нова девојка, 29-годишната помлада германска манекенка Никол Потуралски. И претходно биле видени како се бакнуваат на аеродромот, сепак, младенците не се појавиле заедно во јавноста после тоа. Врз основа на тоа, магазинот „Нова идеја“ заклучи дека е многу веројатно дека Бред и Никол само се преправаат дека се во врска, бидејќи имаат корист од тоа.
Не може, навистина, да се исклучи можноста дека новата романса на Бред е само ‘шоу за
Родителите на Бред се плашат дека Бред се прави будала од себе.
Не може, навистина, да се исклучи можноста дека новата романса на Бред е само ‘шоу.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Родителите на Бред се плашат дека Бред се прави будала од себе. Манекенката секако ја зголеми својата популарност и го привлече интересот на медиумите уште од времето кога беше во врска со оскаровката, а бројот на нејзините следбеници на социјалните мрежи „скокна во небото“, особено откако се дозна дека Никол е отворено во брак со сопственик на германски ресторан. можеше да биде татко со години, а кој, наводно, нема проблем да ја цели сопругата со поранешната сопруга на 51-годишната актерка Џенифер Анистон.
Извор близок на моделот открил дека Никол наводно сака да започне кариера како актерка во Холивуд, во која Бред сигурно може да и помогне. Тој има врска со помлада девојка, рече тој, добро „оружје“ со кое може да и се оддолжи на Анџелина за сè што и ’го дозволила откако одлучи да се разведе од него, а таа најмногу го повреди со тоа што не сакаше да го дели подеднакво старателство над нивните шест деца. 14-годишната Шајло, 12-годишните близнаци Нокс и Вивиен, 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс и 15-годишната Захара.

Анџелина Џоли

Изворот открил и дека „лажната“ врска со девојка која по возраст би можела да биде татко ги загрижува конзервативните родители на Бред. Тие се плашат да се прават будала од себе. „Мама на Бред поминува многу време на телефон со ennенифер Анистон и нервозно се обидува да открие што да прави“, изјави изворот, истакнувајќи дека тие двајца останале во блиска врска дури и откако нејзиниот син се разведе од Џен пред 15 години.