Бред Пит и неговата 29-годишна девојка раскинаа: „Нивната кратка врска никогаш не беше сериозна“

29 октомври, 2020
бред пит

Бред и Никол се запознаа минатата година во ресторан во Берлин во сопственост на нејзиниот 41-годишен сопруг Роланд Мери, со кого наводно е во отворен брак.


Бред Пит (56) и неговата девојка Никол Путуралски (27) повеќе не се заедно, пренесуваат медиумите.

View this post on Instagram

🌤

A post shared by Nico (@nico.potur) on

„Бред и Никол раскинаа пред извесно време. Нивната кратка врска никогаш не била сериозна “, рекол изворот. Веста за нивната врска одекна во август откако беа фатени заедно на парискиот аеродром. Бред ја однесе Никол во неговата палата на југот во Франција, кој го купи со Анџелина Џоли во 2011 година. Ова ја разбеснило неговата поранешна сопруга.

View this post on Instagram

🍬🍭🍬🍭

A post shared by Nico (@nico.potur) on


Бред и Никол се запознаа минатата година во ресторан во Берлин, сопственост на нејзиниот 41-годишен сопруг Роланд Мери, со кого, наводно, е отворено во брак и го има седумгодишниот син Емил.

View this post on Instagram

😁😁😁

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Никол се појави на насловните страници на списанијата Elle, Cosmopolitan и Marie Claire, а многумина беа изненадени од тоа колку личи на Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort