БРЕД ПИТ ИЛИ ОВОЈ БИЗНИСМЕН!? Откриено како изгледа сопругот на манекенката која е во врска со холивудскиот заводник

8 септември, 2020
gazda zeko

Роланд Мари (68) се здоби со 5 минути слава како сопруг на манекенката Никол Потуралски, која влезе во љубовна врска со Бред Пит. Овој германски бизнисмен е дури 41 година постар од убавата Никол, а беше фотографиран пред неговиот ресторан во Берлин.

foto: Profimedia

Наводно Роланд Мари нема ништо против неговата сопруга (со која има 7-годишен син) да биде во врска со Бред Пит.

<p><strong>Roland Mari </strong>(68) svojih 5 minuta slave stekao je kao muž manekenke <strong>Nikol Poturalski</strong>, koja je uplovila u ljubavnu vezu sa <strong>Bredom Pitom</strong>.</p>