Бред Пит ќе добие дете од тајна врска?

28 јули, 2020
иоиоои


За љубовниот живот на холивудскиот заводник, 56-годишниот Бред Пит, се пишуваше со години, а кулминацијата секако се случи во последните неколку месеци кога повторно почнаа гласините дека повторно ја обновува својата романса со својата поранешна сопруга, 51-годишната Џенифер Анистон. Меѓутоа, ако се верува на списите на ЕТ Интернет, Бред „фрли око“ на долгогодишната пријателка и колешка, 44-годишната Шарлиз Терон со која дури планирал дете.

Brad Pitt


Имено, пред две години во американските медиуми се појавија информации дека Бред и Шарлиз се лудо вљубени еден во друг и планираат да ја крунисаат својата врска со дете. Како извор за гореспоменатиот медиум откриен во тоа време, актерите станаа блиски додека снимаа реклама за Брејтлинг, а освен што зборуваа за уметноста што ја обожаваат и двајцата, се осврнаа и на темата на едно заедничко дете.

Charlize Theron


Исто така, набргу после тоа, истите медиуми пишуваа дека парот конечно решил да излезе во јавноста со својата врска, а наводно го имал „благословот“ на ќерката на Бред, 14-годишната Шилох, која според извори, дури и и помогнала на Бред да избере прстен за веридба за 44-годишната актерка.

Brad Pitt
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi