Бред Пит ужива во врска со 29 години помлада девојка!

26 септември, 2020
бред

Бред Пит е повторно за заљубен, а веќе некое време е во врска со моделот Никол Потуралски, кој е 29 години помлада.

Како што оди, започнаа приказни за потенцијална венчавка, но како што стојат работите, нема да има ништо од тоа.

Имено, самиот Бред Пит наводно не е заинтересиран за повторно венчање.

„Прашањето е дали Бред некогаш ќе се ожени повторно“, изјави извор близок до актерот.

Како што е познато, Пит беше во брак двапати, со неговите колешки Џенифер Анистон и Анџелина Џоли.