Бред Пит во друштво на прекрасна германка која неверојатно наликува на Анџелина Џоли

27 август, 2020
1299290

Откако беше напишано дека славниот актер се помирил со неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон и се шпекулираше за природата на неговиот однос со актерката Алија Шакват, се чини дека Бред Пит има нова љубов – Германка од полски корени Никол Потуралски. Според шпекулациите на медиумите, 56-годишниот актер слета на приватниот лет во друштво на разгалена бринета на југот на Франција каде ќе остане на имотот на Шато Миравал, кој плати 67 милиони долари со неговата поранешна сопруга Анџелина во 2011 година.

Brad Pitt sletio u Francusku
Brad Pitt sletio u Francusku
View this post on Instagram

🐥🐥

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Згодната девојка со темна коса и светли очи, која исто така се појави на насловната страница на магазинот „Ел“, Космополитан и Мари Клер, сите се согласуваат, таа е неверојатно слична на Анџелина Џоли, а ги потсети и многумина од убавата Русинка Ирина Шајк.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris