Бредли Купер на прошетка со омилената девојка во неговиот живот

6 септември, 2020
31c2ed31c6ae5a77827e48f89a8df339

Актерот Бредли Купер беше виден во Њујорк на прошетка со ќерката Леа Де Сена, која ја доби во врската со руската манекенка Ирина Шајк. Тие се запознаа во 2015 година, а врската ја завршија откако минатата година се појави сомнеж дека 45-годишниот актер ја изневерувал со Лејди Гага, со која остана во блиска врска по снимањето на филмот „Sвездата е родена“. Никогаш не ја потврдија романсата, но сите се убедени дека нивната врска не е ништо друго освен пријателска. Бредли отсекогаш бил одличен заводник.


Тој бил со многу холивудски убавици, како што се актерките Рене Зелвегер и Зои Салдана и манекенката Суки Вотерхаус. Неодамна беше виден во друштво на Џенифер Гарнер.