Бремената Емили Ратајковски не престанува со разголените фотографии…

3 декември, 2020
pjimage-2020-12-03t090524-678


Манекенката Емили Ратајковски (29) наскоро ќе стане мајка за прв пат, а се чини дека ужива во својата бременост. Таа има веќе мало стомаче кое го покажува на социјалните мрежи.