БРУТАЛНА ЗАКАНА: Ќе го убијам твоето куче, а тебе ќе те запалам и ќе го силувам твојот леш! (ВИДЕО)

9 јули, 2020
amber

Поранешните сопружници Џони Деп и Амбер Херд се на суд за обвинувањата на актерката дека Деп ја претепал, по што се појави аудио-снимка во која признала дека и таа го тепала него.

Овој случај ја заинтригира јавноста, затоа што Џони бара 50 милиони отштета од Амбер за клевета, додека снимките и сведочењата ја раскажуваат приказната за насилната, изопачена врска на славната поранешна двојка. Откривме дека Џони започнал да зема дрога кога имал само 11 години, дека неговата поранешна сопруга Амбер Херд го изневерувала во брачниот кревет …

Сега судот слушнал дека Џони под дејство на дрога и алкохол и се заканил на Амбер дека ќе го убие нејзиното куче така што ќе го стави живо во микробранова печка! Амбер има неколку кучиња што ги обожава, поради што парот беше во неволја со законот за време на бракот.

„А неа, таа вештерка, ќе ја запалам, а потоа ќе го силувам нејзиниот леш. Можеби ќе ја удавам“, му кажал Џони на еден од своите пријатели.

Погледнете го видеото, само едно во низата ужасни кавги.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi