Бујните гради ќе скокнеа од тесното бикини: Ќерката на познатиот пар краде воздишки на плажа

12 мај, 2020
1

Дилан Пен, го помина Денот на мајките на плажите во Малибу заедно со својата позната мајка Робин Рајт.

Дилан Пен (29) ги привлекувала погледите на посетители на плажите во Малибу додека викендот го поминувала со својата мајка, ѕвездата на сериите „House of Cards” Робин Рајт (54).

Дилан носела тиркизно бикини, додека горниот дел одвај и ги задржал бујните гради. Манекенката и глумица за Денот на мајката го поминувала целото свое времето во друштво на својата мајка со исклучок само на краткиот моментот кога пристигнале нејзините пријатели.

Робин не го покажала своето тело на плажата, бидејки цело време носела кошула и кратки панталони во комбинација со очила за сонце. Друштво исто така и правел и нејзиниот сопруг Клемент Гирад (35) како и нивното куче додека глумицата во едне момент и помагала на својата керќа да го облече костимот за сурфање.

View this post on Instagram

X marks the spot

A post shared by Dylan Penn (@iamdylanpenn) on

Рајт и Клемент својата врска ја започнале во 2017, а следната година во месец август и официјално се венчале. Робин од бракот со актерот Шон Пен ја има керќата Дилан и синот Хопер (26) кој некое време беше во центарот на медиумити поради проблемите со законот. Брачниот пар Пен се развеле во 2010.