Цеца денеска изненадно се огласи на Инстаграм, само една слика и јасна порака- Непријателите ќе пукнат од мака!

14 мај, 2020
ceca1

Светлана Цеца Рачантовиќ крена многу прашина со своето присуство во популарната српска емисија, која ја гледаат голем број на луѓе.Бидејќи пејачката е многу влијателна на социјалните мрежи, каде има многу обожаватели, Цеца редовно испраќа порака, особено по нападот на политичарот Седо Јовановиќ врз неа, но и Јелена Карлеуша врз неа и нејзините деца.

Дојде уште една порака од Цеца, а пораката е јасна, силна и самоуверена.

Како ја толкувате сликата на пејачката со тигрите? Претпоставуваме дека фотографијата е направена од еден од нејзините фанови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi