ЦЕЦА УЖИВАШЕ ВО ТИТЕЛ: Фатена со мајката на Богдана, а еве како изгледа бремената сопруга на ВЕЉКО! (ФОТО)

13 мај, 2020
цеца

Светлана Цеца Ражнатовиќ го прослави Ѓурѓовден во Тител, родното место на нејзината снаа Богдана Ражнатовиќ.

Цеца со семејството отиде во домот на Богдана, каде го помина денот Ѓурѓовден со роднините.

Покрај тоа што Цеца за време на Ѓурѓовден минуваше време во Тител, камерата „Paparazzo Lova“ успеа да ја фати и бремената Богдана.

Да потсетиме, Богдана треба да се породи на 10 јуни, а со нејзиниот сопруг Вељко Ражнатовиќ ќе има син, кој ќе го добие името Жељко, по неговиот дедо.