Целиот свет се противеше на нивниот брак: Ники Минаж е бремена, чека дете од сексуален злоставувач?!

8 мај, 2020
ники

Иако обожавателите ширум светот ја осудуваат за нејзината љубов со Кенет Пери, атрактивната раперка не се грижи и гради семејство со него гради.

По бурната реакција на јавноста за веста дека раперката Ники Минаж се омажи со Кенет Пери, кој беше осуден за обид за силување во 1995та година, и откако тој се предаде во полицијата во март оваа година затоа што против него е поднесена постапка на државно ниво затоа што тој не Калифорнија регистриран како сексуален престапник, раперката конечно ужива во тоа.

Според американските медиуми, се шпекулира дека Ники Минаж е бремена, иако таа сè уште не ја потврдила оваа вест, но нејзините најнови твитови ги убедија фановите дека оваа вест е вистинита!

Имено, таа одговори на прашањата на фановите и му призна на еден обожавател дека копнее по црвено месо и салата и халапењо, а на прашањето дали има утрински мачнини, таа одговори:

– Не повраќам. Но, тешко ми е и цело време одам во wc. О Боже, што мислите дека тоа значи, луѓе?

View this post on Instagram

Happy Valentines Day. Photo cred #Gotham

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Потоа, таа напиша дека „светот не е подготвен“ да го види нејзиниот стомак, а некои веруваат дека раперката се шегува на сметка на гласините за бременоста.