„Четири месеци не се одвојував од алкохолот“ . Ед Шеран ја раскажа својата приказна

30 јули, 2020
9ок

Еден од најпопуларните пејачи на помладата генерација, 29-годишниот Британец Ед Шеран, ја освои публиката со своите хитови како „Thinking Out Loud“ и „Don’t“, а тој исто така водеше прилично отворен приватен живот, така што медиумите помалку или повеќе имаа пристап до сите информации за неговиот живот. Затоа не е изненадувачки што во интервјуто за Хај Хаус во потрага по сегашниот самит, тој отворено ја раскажа својата приказна за зависности и нарушувања на личноста, што во 2015 година го натера да се чувствува како да е на дното.

„Не ми беше грижа … Јадев лоша храна, пиев постојано и избегнував сончева светлина. И да, воопшто не вежбав. Останував цела ноќ само за да можам да пијам. Автобусот за турнеја би се паркирал пред арената, а целиот ден би го поминал таму спиејќи. Јас ќе се разбудам, ќе направам концерт, ќе пијам повторно цела ноќ и така натаму во круг. Не се разделив од алкохол четири месеци и живеев во темница “, рече Ед, кој минатата година и објави дека се повлекува од музичкиот свет.


‘На почетокот, беше забавно, но со текот на времето стана многу тажно. Мислам дека тоа е периодот кога бев на самото дно. Качив тежина и едноставно не бев здрав. Во тоа време, честопати се прашував каква е мојата улога во овој свет, зошто бев тука и слично “, призна 29-годишникот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi