Да не беа двајцата фанови, Шер денес не би била жива: По 38 години призна дека била мета на убијци!

15 декември, 2020
ser-830x0

Американската пејачка Шер (74) откри дека маж се обидел да ја убие додека настапувала во две емисии на Бродвеј во 1982 година, но таа вели дека преживеала затоа што нејзините обожаватели и го спасиле животот. Имено, познатата пејачка откри дека отишла на работа во Њујорк пред 38 години и дека маж ја вовлекол во уличка и ја нападнал, но дека нејзините обожаватели веднаш и помогнале, по што тој избегал.

Имено, таа искрено зборуваше за „G2 Magazine“ за застрашувачката ситуација и дека повеќе не сака да оди сама пред или после концертот затоа што веќе ништо не е безбедно. „Еден човек се обиде да ме убие“, започна Шер во едно интервју.


– Секогаш ме носеа пред вратата на театарот кога правев претстави и видов како човек ми приоѓа – додаде пејачката

– Мислев дека ќе се ракува, и тој ја зеде мојата рака и ја стави зад грб – додаде 74-годишната sвезда. – Почна да ме турка низ уличката и ми рече „Ако тропнеш, ќе те убијам“.

Двајца обожаватели, кои подоцна станаа мои пријатели, видоа дека нешто не е во ред и почнаа да врескаат и истрчаа кон мене, а тој избега – заклучи Шер, која оттогаш не одела сама ниту пред, ниту по концертите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi