Дали Бред Бит ја запроси Џенифер Анистон?

31 мај, 2020
jenifet and bred

Дали Бред Пит ја запороси Џенифер Анистон минатата година за време на романтична вечера во нејзината куќа? Се разбира не, но еден таблоид минатата година инсистираше дека таа приказна е вистинита, а Gossip Cop го негираше тоа.

На крајот на мај 2019 година, “ОК!” објави статија во која инсистира дека овој пат, конечно, Пит и Анистон се повторно заедно и дека тој дури ја запросил.„Џен и Бред поминаа толку многу  време заедно“, рече еден сомнителен извор. „Тие знаат дека овој пат ќе биде поинаку“. Изворот тврди дека поранешните сопружници повторно се поврзале откако „ислетале искри“ меѓу нив кога тој присуствувал на нејзината 50-ти роденденска забава. Пит, наводно, ја запросил Анистон  во нејзиниот дом во Лос Анџелес, и таа не се двоумеше да каже да.

Како и секоја друга лажна гласина за повторно обединување на Пит / Анистон, и оваа беше целосно составена. Како што истакна Gossip Cop, Пит се насмеал  гласините дека и се вратил на  Анистон на почетокот од овој месец. Во меѓувреме, Анистон изјави во едно интервју дека е едноставно презафатена со својата работа. Покрај тоа, луѓето кои зборуваа во нивно име  повеќе пати потврдија на разни медиуми дека нема тие не се заедно.

Годината што изминува само носи повеќе смешни гласини за Пит и Анистон, при што таблоидите секој месец тврдат дека тие “сега тие се враќаат заедно навистина”. За време на сезоната на празници,  повторно имаше гласини,тогаш кога Пит присуствуваше на забавата на Анистон, предизвикувајќи уште повеќе озборувања. Уште повеќе гласини летаа кога разменија кратка, пријателска прегратка на доделувањето на SAG Awards во јануари, како честитки за нивните победи.

Сепак, како што потврдија веродостојните изрази,  овие моменти не беа ништо повеќе од знаци на пријателство. Извор што зборувал за списанието објаснил дека „тие не сакаат ништо друго освен среќа едни за други“ и дека Анистон е „среќна што го вратила Бред во животот како пријател, но тоа е за тоа“.

Ниту едно од овие веродостојни извештаи не го сопрело “OK!” од продолжување понатаму со овој смешен наратив. Во јануари, таблоидот инсистираше на тоа дека Анистон ги запознала децата на Пит, голем чекор во нивната непостоечка врска. Претставникот на Анистон го увери “Gossip Cup” дека приказната е лажна.

Неодамна, списанието за озборувања напиша дека Бред Пит и Џенифер Анистон ќе прават заедничко интервју, за да разговараат за нивната врска. Овој пат, статијата призна дека Бред и Џен не се заедно – иако инсистираше дека тие биле заедно само неколку месеци порано. Тие тврдеа дека само сакале „да им овозможат на обожавателите да знаат дека нивното пријателство е солидно“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi