Дали Лејди Гага е подготвена да се омажи за Мајкл Полански?

24 април, 2020
Naslovna

Дали е Лејди Гага подготвена да се омажи за Мајкл Полански? Дали со нетрпение ја очекува ангажманот по разделбата со Кристијан Карино?

Лејди Гага излезе во јавноста со нејзината врска со Мајкл и сега честопати споделува љубовни фотографии со нејзиниот нов дечко на социјалните мрежи. Таа му подари романтичен извик на Денот на вљубените и сега некои велат дека е подготвена да се вери, и овој пат да оди по патеката. На 34-годишна возраст, Лејди Гага никогаш не била мажена, но двапати била верена. Прво, таа беше верена со Тејлор Кини, и иако парот се заедно пет години, тие беа верени само еднаш. Откако парот се раздели, Лејди Гага започна врска со Кристијан Карино.

Лејди Гага зборуваше за нејзиниот успех и нејзиното навидум влијание врз нејзините односи. Секогаш кога Лејди Гага удира во врвен момент во кариерата, нејзините односи страдаат. Нејзината врска со Тејлор Кини заврши кога таа беше примена да глуми  во наградуваниот филм A Star Is Born.

Многу луѓе беа убедени дека Лејди Гага и Бредли Купер се вљубиле за време на филмот. Иако Лејди Гага беше свршена со Кристијан Карино додека снимаше, таа се откажа од свршувачката непосредно пред да освои Оскар за филмот. Бредли Купер се раздели со Ирина Шајк и многумина мислеа дека Лејди Гага и Бредли Купер ќе бидат заедно, но никогаш не се случило. Сега, Лејди Гага се чини дека е во преголема љубов со Мајкл Полански и според изворот, таа е подготвена да ги направи работите официјални.