Дали можете да ја препознаете? Многу мажи велат дека е совршена, а и како бебе била преубава (ФОТО)

3 мај, 2020
бебе

Пејачката Наташа Беквалац, мајка на две девојчиња, важи за една од најубавите пејачки на српската естрада.
Со својата руса коса и витка става, Наташа на почетокот на нејзината кариера го доби надимакот Барбика, а сега сподели фотографија од детството кога била бебе.
„Само за да пријавам дека бев убава и како бебе“, напишала Наташа на нејзината слика.