Дали некогаш би помислиле дека оваа жена има недостаток на самодоверба? Сега јавно призна

24 јули, 2020
Annotation 2020-07-23 200312

Никол Шерцингер важи за една од најзгодните жени во светот

Пејачката и членка на групата „ Pussycat Dolls “, Никол Шерцингер (42), денес е една од најпосакуваните и најубави жени во светот, а со тоа се наметнува идејата дека таа има совршен живот.

Сепак, нештата не беа секогаш толку одлични за неа, како што откри во пораката на Инстаграм во која им се обрати на фановите, кои ги пренесуваме во целост.

– Не си сам, иако понекогаш може да изгледа така. Ќе поминат тешки времиња и ќе го надминете ова. Вие сте во овој свет од посебна причина и што и да правите ви помага да бидете подготвени и можеби дури и заштитени.

– Во најголем дел од мојот живот, се борев со демоните на несигурноста, нарушувања во исхраната, самодоверба и секогаш се чувствувам како едноставно да не се вклопувам во овој луд свет. Но, сега сфаќам дека Бог ме создал – Не губи надеж, мој пријателе. Имајте ги предвид вашите соништа и желбите на вашето срце, тие се таму со причина. Вие сте дете на Бога. Вие сте специјални и не сте тука по некоја грешка. Не дозволувајте лаги и гласови во вашата глава да ги украдат задоволствата и благословите од животот, ниту пак да ве однесат од вашата судбина!

– Темнината е само моментална и ќе го надминеш ова. Не си сам. Те сакам и не можам да дочекам да видам што те чека од другата страна – напиша Никол со својата црно бела фотографија.

Фановите и се заблагодарија за нејзините охрабрувачки и инспиративни зборови, а многумина рекоа дека никогаш нема да биде сама.

Секси Никол Шерцингер:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi