Дали со оваа објава Хали Бери потврди дека има момче?

22 јули, 2020
Annotation 2020-07-22 104006

Глумицата беше мистериозна

Една од најпосакуваните жени во светот, Хали Бери ги растажи своите машки фанови со објавата на инстаграм. Имено, многумина се убедени дека има ново момче.

Бери сподели слика на која се гледа дека ужива на лежалка, а покрај неа има маж, чиј идентитет не е познат.

Хали ги сликала само нивните стапала.

Веднаш се поведе полемика за тоа кој е мажот покрај нејзе, а холивудската ѕвезда не се огласи по тоа прашање.

Еве ја и нејзината објава:  

View this post on Instagram

sunday,funday❤️

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi