Децата на Бред Пит очајни поради татко им – го преколнуваат да престане!

11 јули, 2020
bred

Еден од најпопуларните актери во светот, 56-годишниот Бред Пит, е познат и како голем обожавател на моторцикли, брзина и адреналин. Ова е причината поради која тој често се појавува во јавноста во своето милениче на две тркала. Сепак, токму оваа негова љубов предизвикува проблеми со неговите шест деца, кои, пишува National Enquirer, тие се очајни, се на работ на нивната сила и го молат својот татко да престане.

„Децата се премногу загрижени. Тие бараат од нивниот татко да престане пред да се повреди”, откри неименуван извор близок на славното семејство, додавајќи дека 18-годишниот Мадокс, 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14-годишниот Шило и 11-годишните близнаци Вивиен и Нокс, кои ги имаат со Анџелина Џоли, се плашат за животот на нивниот татко.

‘Секако, тоа нему тоа му престставува доза на адреналин. Тој сега не пие и не живее зен стил на живот, но сака да го зголеми својот пулс возејќи се низ калифорниските кањони со голема брзина. Иако мотоциклот е негова страст со години, дури сега стана проблем, бидејќи децата порано беа мали за да ја разберат опасноста што тој ја крие ’, заклучува изворот.

Патем, светските медиуми неодамна објавија дека трансродовата 14-годишна Шило го напушта домот на своите родители и оди во домот на своите баба и дедо. Девојчето е веќе уморно од караниците на нејзините родители.Поради ова, Шилох реши да живее со нејзините баба и дедо, родители на нејзиниот татко во Спрингфилд, Мисури.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi