Деми Мур јавно проговори за поранешниот сопруг: „Ме тераше да правам одвратни работи“

24 септември, 2020
profimedia-0035943530

Ештон Качер (42) помина девет години во брак со 15 години постарата Деми Мур. Кога се случи разводот во 2013 година, актерот се повлече на осаменост на планините и помина една недела далеку од сите за да го преболи раскинувањето, но Деми тогаш изјави дека таа е таа што мора да го преболи неговото однесување и сè што и направи. Тогаш таа проговори како што Ештон ја изневерувал неколку пати и се појавиле две имиња – Бритни Џонс и Сара Лил.

Исто така, Деми истакна дека нејзиниот поранешен сопруг често ја убедувал да има секс во тројка и дека ќе се согласи да му покаже дека е ‘кул сопруга’. „Сакав да му покажам колку можам да бидам забавна и одлична, но знам дека беше грешка“, напиша Деми, истакнувајќи дека проблемот во врската, кој започна во 2003 година, направи големата разлика во возраста. Исто така, парот помина низ болен абортус по што раскинаа, но тие брзо ја воспоставија врската и решија да стапат во брак. Но, Деми пред неколку дена откри уште нешто од нивниот сексуален живот, а најлошото било за неа, вели таа, кога тој ја принудил да уринира врз него. „Беше толку понижувачко и одвратно“, сè уште имам траума поради нашата врска.

Што се однесува до Ештон, тој денес е во среќен брак со колешката од серијата „Луди 70-ти“, Мила Кунис, со која има две деца и е целосно посветен на семејниот живот. Од друга страна, Деми изјави дека е среќна, слободна и без грижи.