Девојката на Роналдо повторно ги запали социјалните мрежи – овој пат во бел чипкаст корсет!

23 јули, 2020
georgina

Веќе е добро познато дека Георгина Родригез, некогаш продавачка во Гучи, денес девојката на најпопуларниот фудбалер на светот, Кристијано Роналдо, сака да го истакне своето тело, но и да го покаже тоа. Овој пат таа одлучи да ги покаже своите облини во прилично смела комбинација.

Георгина Родригез уште еднаш успеа да привлече внимание на социјалните медиуми со смела комбинација – бел, чипка корсет што и одговара совршено.

Станува збор за секси модел, кој обично се сече на колковите, и има жица на градникот, а нејзината цена е прифатлива за секого. Имено, на веб-страницата на марката Pretty Little Thing, од која Георгина е амбасадор, овој модел доаѓа во неколку бои и големини по цена од само 24 евра.

Овој модел совршено и одговара на 26-годишната убавица, која е добро позната, а за Инстаграм позираше со лабава, малку брановидна коса, потпирајќи се на ѕидот, додека во преден план се беа патики како соработка помеѓу Најк и Диор, наречена Air Dior. Овие се патики кои беа пуштени во ограничена серија на почетокот на јули, а може да се купат во некои продавници на Dior, како и на StockX.

Pretty Little Thing bijeli korzet

Иако во последно време претежно го ставаше во преден план своите полугол задник, овој пат тоа не беше случај, но фотографијата во белиот корсет собра и скоро 2 милиони лајкови за помалку од 24 часа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi