„Дивата девојка“ се врати: Пејачката позираше во проѕирна долна облека и ги фрли обожавателите во транс

2 мај, 2020
рири

Ријана позираше во проѕирен корсет и собра скоро седум милиони лајкови за само неколку часа.

Ријана реши да го промовира својот нов бренд за долна облека Savage X Fenty на Инстаграм со свои фотографии, а реакцијата на фановите не можеше ниту сама да ја предвиди.

 „Одличен начин да се започне нов месец“, „Премногу си секси“, „Вистинска убавица“, се само некои од коментарите на нејзините обожаватели. Брендот на Ријана инаку ја промовираат нејзините амбасадори, а познатата поп starвезда понекогаш позира сам.

Брендот на Ријана инаку го промовираат нејзините амбасадори, но познатата поп sвезда понекогаш позира и сама.

Пред еден месец, таа откри дека сака да стане мајка, и дека планира да има три или четири деца. Не е важно дали е во врска или дали ќе биде самохрана мајка и вели дека ништо нема да и попречи на тој план.