Диви признанија на славните дами: Имав секс со повеќе од двајца во ист ден

5 јули, 2020
rihanna jlo...

Славните, освен што имаат многу повеќе пари од нас, активни се и често се впуштаат во авантури во кои повеќето од луѓето не се впуштаат.

BuzzFeed ги напишаа најлудите признанија на славните дами.

Глумицата Тифани Хардиш у шоуто Tonight дека “убила” постар маж каде што настапувала.

“Станав и кажав: Ајде, дедовци играме! Почнавме да играме и се олучив да се свртам. Играв, а тој се смееше, и тогаш сфатив дека луѓето пред мене се стрчаа. Се свртев, а тој лежеше на подот. Го одведоа во болница каде што почина. Престанав да играм, милсев дека мојот задник е убиствен.” изјави глумицата.

Били Ајлиш во емисија призна дека и прдната на пријателката во уста, додека зевала. Резултат- пријателката повратила.


Мила Кунис пак се пофали со величината на пенисот на нејзиниот сопруг Ештон Качер. Судејќи по реченицата, Ештон веројатно не се налутил.

Ејми Шумер раскажа како “позајмила” телефон од водителката Кејти Корич и испратила секси порака на нејзиниот сопруг.

“Го остави телефонот, беше отворена неговата порака. Не грижи се, не направив ништо…Освен што го земав телефонот и му пратив порака на сопругот дека сакам анален секс вечерва. Не размислував, брзо се договоривме. И го покажав ова на Минди Колинг и кажа: Погледни што се случи, а таа ми одговори дека не се случило, дека јас тоа го направив. Кејти се врати 90 секунди подоцна со сопруоти ни кажа дека си оди, дека нема поим зошто толку му се брза”, изјави таа.

Мадона кај Елен ДеЏенерес призна дека имала секс со повеќе од двајца во ист ден.

Џенифер Лопез призна дека додека спиеле нејзините деца, таа го викнала фраерот кој и се допаѓал.

Ријана призна се што бара за да настапува во емисијата

Карди Би призна дека сакала секс во тројка со Ријана и Криси Тијген.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi