Добра вест за фановите на Бекам: Детали кои јавноста не ги знаеше до сега!

31 октомври, 2020
bekamovi1


Семејството Бекам добива серијал на Нетфилкс што треба да прикажува детали од нивните животи за кои јавноста не знаеше до сега.

Викторија и Дејвид Бекам се познати како еден од најмоќните парови во светот на славните, а нивната моќ може да се зголеми дури и откако наводно потпишале договор вреден 16 милиони фунти поврзан со снимање на серија за нивните животи што треба да се прикаже на Нетфликс.

Приказната треба да се фокусира на аспектите на фудбалската кариера на Дejвид, семејниот живот со Викторија и нивните деца. Анонимен извор изјави за „Сан“ дека серијата ќе ја покаже страната на Дејвид, што јавноста досега немаше можност да ја гледа често.

„Семејството на Дејвид гордо ги архивира почетоците на неговата кариера, чувајќи ги сите текстови од локалните весници, училишни фотографии, тимски фотографии, скоро за сè“, рече изворот, додавајќи дека сето тоа ќе биде прикажано во филмот. Покрај тоа, неговиот сегашен живот треба да биде придружуван, со сите глобални деловни потфати и работни места што ги започна Дејвид, времето поминато со семејството и има ексклузивни интервјуа со децата, соработниците и пријателите на Дејвид, вклучувајќи ги Дејв Гарднер, Гери Невил, Кристијан Роналдо и Џејмс Корден. Премиерата на филмот на популарната платформа се очекува во 2022 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum