Додека горниот дел од телото и беше затворен, нозете и беа разголени во тесни шорцеви: Таа исто така ги изненади сите од изборот на обувки…

20 декември, 2020
Screenshot_2020-05-22-Hailey-Bieber-Slams-Plastic-Surgery-Rumors-After-Edited-Pic-Is-Posted1-e1590879540559


Хејли Бибер изненади со необична облека откако ја напушти салата.
Пред неколку месеци се шпекулираше дека 24-годишната Хејли Бибер е бремена, но секој пат кога ќе ја напушти куќата и ќе се фотографира на Инстаграм, докажува дека тоа не е точно.


Сопругата на Џастин Бибер (26) беше видена во петокот како излегува од теретана во Лос Анџелес. Хејли имаше интересна облека на своето тело по пилатесот каде што беше со пријател.


Имено, манекенката носеше црна маица со долги ракави, која ја искомбинира со тесни шорцеви и заштитна маска на лицето. Но, најчудниот дел од нејзиното издание беа флип-апостолките што ги носеше на црни чорапи.


Инаку, Хејли неодамна го прослави својот 24-ти роденден. На својот Инстаграм сподели фотографии од нејзината скромна прослава, каде блескаше во фустан со шлиц што не и дозволува да носи градник, па се појави нејзиното деколте во прв план. Хејли блескаше од среќа, па дури ниту нејзиниот двегодишен сопруг не можеше да и одолее, не пуштајќи ја од рака.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi