Додека јавноста зборува за нејзината врска со 10 години повозрасен маж, таа опуштено шета во прегратка на друг

22 јули, 2020
rita ora


Рита била снимена како излегувала со пријателите и тајкунот Фатон Гаши, со кого шетала по улиците на Лондон во прегратка. Друштвото се релаксирало со пијалок во кафуле, по што сите заедно заминале на забава.


Деновиве, извори блиски на пејачката потврдија за британските медиуми дека е во сериозна врска со режисерот, 39-годишната Роман Гаврас, но немаше никакви знаци за тоа, а таа е видена во друга прегратка, што збуни многумина . Нивната врска е една од темите во британската јавност и медиуми, а романсата се чини дека станува сè посериозна од ден на ден. „Рита излезе во градот со пријателите, вклучувајќи го и Фатон. Но, таа е во сериозна врска со Роман и е заљубена. Ова е прв пат кога таа размислува сериозно за некој во последните неколку години“, изјавил анонимен извор за The Sun . За време на карантинот од коронавирус, Рита не се појави во јавноста, но ги почести своите фанови со провокативни фотографии, а се сеќаваше и на деновите на бегалците од родното Косово, од каде се пресели со семејството во Велика Британија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi